ДОРОГУ МОЛОДИМ… STARTUP-АМ

Ангеліна Ломакіна

«Україна посідає 41-е місце у світі з пропозицій щодо реалізації startup-ів», - такими словами відкрила пленарне засідання конференції startup-проектів в Університеті Грінченка Ольга Мелих, керівник асоціації «Молодь змінить Україну».

Конференція розпочалася презентацією вже реалізованих startup-ів. Учасники мали змогу дізнатися про проект «Народний герой України», який опікується створенням ордену для героїв АТО у вигляді тризубу. Таким чином організатори пропонують замінити орден «Золота Зірка», що перейшов до нас у спадок від СССР. Презентовано також проект студентів та викладачів Університету Грінченка «СловОпис», спрямований на популяризацію української мови. Обговорено проблеми створення startup-ів у гуманітарній сфері та проектно-орієнтоване управління їх реалізацією.

А керівник платформи онлайн-курсів «EdEra», як практик, поділився власним досвідом створення проекту з нуля.

Наразі конференція продовжується по секціям за двома тематиками: студентські інновації для підвищення якості освіти та соціальний проект: від задуму до реалізації.

Ви тут: Головна Про нас Події ДОРОГУ МОЛОДИМ… STARTUP-АМ