Ви тут: Головна Про нас Події «Із Янголом на плечі…». Конкурс читців.

«Із Янголом на плечі…». Конкурс читців.

Не зраджуючи традиціям, 5 грудня в рамках Грінченківської декади відбувся VIII відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…». Захід провела незмінна ведуча та координатор, старший викладч кафедри української літератури і компаративістики Гуманітарного інституту – Наталія Блохіна.
Цьогоріч конкурс об’єднав понад 75 учнів різного віку, що представляли близько двох десятків київських шкіл.
Школярі демонстрували свої вміння та таланти у виконанні різних поетичних творів. Також зустріч була багатою на авторські вірші. Популярним вбранням цьогоріч стала вишиванка, а чи не половина конкурсанток заплітали своє волосся в коси. Сцена була наповнена різноманітнітними жанрами поезії. Крім того, глядач мав можливість спостерігати театральні міні-постановки, мелодекламації та, навіть, перфоменси.
Жюрі оцінювало конкурсантів за декількома критеріями: дикція, артистизм, знання тексту на пам’ять, емоційно-експресивне забарвлення та оригінальність подання сценічного образу. Восьмикласниця 136 гімназії Мілана обрала вірш про війну. Саме так вона закликала слухачів діяти, аби змінити своє майбутнє.

А учениця 276 школи Деснянського району Діана Оверченко розповіла , як вона потрапила на цей конкурс та як важко відбувалась її підготовка.

Варто зазначити, що жоден учасник конкурсу не залишився без уваги та нагороди.

Ви тут: Головна Про нас Події «Із Янголом на плечі…». Конкурс читців.