Ви тут: Головна Про нас Події До Дня незалежності Республіки Фінляндії

До Дня незалежності Республіки Фінляндії

Святкування 98-ї річниці з Дня незалежності Республіки Фінляндії відбулася в Київському Університеті імені Бориса Грінченка. З вітальним словом виступили Надзвичайний і Повноважений Посол Республіки Фінляндія в Україні Юха Віртанен та академік НАПН України, ректор Університету Грінченка Віктор Огнев’юк.
«Лише добре освічена людина може стати гідним ресурсом на ринку праці чи лідером, який поведе за собою мільйони. Ми не претендуємо на ідеал і не зупиняємося на досягнутому, навіть у найкращому можна знайти мінуси. Але і студенти повинні постійно вдосконалювалися, застосовувати свої знання поза межами країни»,− сказав фінський письменник та дипломат, Надзвичайний і Повноважений Посол Республіки Фінляндія в Україні Юха Віртанен.

З нагоди річниці з Дня незалежності Республіки Фінляндії ректор Київського Університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк наголосив про співпрацю з Університетом Тампере (Фінляндія). Цінність цього проекту є у підготовці фахівців з вищою освітою, організацією практик для студентів. Де партнерські стосунки допоможуть вузу в оновленні та модернізації навчально-виробничої бази.

Під кінець зустрічі студенти-грінченківці та учні Скандинавської гімназії підготували урочистий вечір. Програма концерту передбачала виконання фінських та українських музичних композицій та віршів з національного епосу.

Ви тут: Головна Про нас Події До Дня незалежності Республіки Фінляндії