Ви тут: Головна Про нас Події Алла Гончаренко презентувала книжку «Від душі до душі»

Алла Гончаренко презентувала книжку «Від душі до душі»

Сьогодні в рамках Грінченківської декади кандидат педагогічних наук Алла Гончаренко занурила всіх присутніх у світ природи Бориса Грінченка. В корпусі на Тичини 17 авторка презентувала свою нову книжку «Від душі до душі». Організувала цю подію кафедра методики та психології дошкільної і початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Впродовж презентації авторка розповіла про новітні та класичні методи навчання та виховання дітей у дошкільних закладах. Вона наголосила на важливості ситуаційного обрання тем в залежності від цікавості дітей, а також на яскравості подання матеріалу, використанні кольорів та образів.

Алла Гончаренко навела приклад, коли вчителька по прочитанні казки у дитячому садку, просить дітлахів переказати її, на що отримує логічну відповідь про те, що вона ж тільки що її читала. Тому, на багато доречніше переказувати казки виховательці, яка прийде в другу зміну і має дивуватися та радіти разом із героями, про яких розповідають малюки. Саме такою має бути освіта, яка базується на принципах педагога Бориса Грінченка.

Авторка книжки «Від душі до душі (світ природи Бориса Грінченка у творах для дітей)» Алла Гончаренко розповіла, що книга адресована широкому колу читачів: це батьки,  вчителі, вихователі.  Один із адресатів – студентство Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності дошкільна освіта, яке скоро почне виховувати нове покоління малечі і має нести йому як нові тенденції, так і мудрість славетних педагогів.