Ви тут: Головна Про нас Події Конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність»

Конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність»

«Словарь української мови» Бориса Дмитровича Грінченка вмістив в собі унікальні українські говірки, діалектизми та фразеологізми. Не дивно, що сучасникам цікаво зазирнути в словник Грінченка та обов’язково знайти якесь цікаве словечко. Зараз це зробити набагато легше, адже чотиритомник Бориса Дмитровича має три електронні версії. До речі, кожен може доповнити їх оригінальними сучасними визначення.
В рамках Грінченківської декади відбувся фінал конкурсу на кращу інтерпретацію слів Бориса Грінченка на Вікі-порталі. Організатором конкурсу виступила Лілія Варченко-Троценко, науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти.

Команди від всіх інститутів та Університетського коледжу випробували свої сили, представивши власні тлумачення. Своїми враженнями поділилася Галюк Тетяна, студентка Педагогічного інституту.

Щорічний загальноуніверситетський конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність» - це унікальна нагода долучитися до великої справи, зробити свій внесок у створення оригінального, сучасного словника Грінченка.

Ви тут: Головна Про нас Події Конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність»