Ви тут: Головна Про нас Події СловОпис-онлайн започатковує безкоштовні курси української мови

СловОпис-онлайн започатковує безкоштовні курси української мови

Сьогодні відбувся відбірковий тур знавців української та іноземних мов, які стануть викладачами - волонтерами у проекті "СловОпис-онлайн". У стінах Університету Грінченка студенти пройшли мотиваційний тест та співбесіду. Було відібрано декілька студентів, що претендують на викладання української мови для іноземців.
Бажання вивчати українську вже виявили люди з Польщі, Великобританії, Португалії, Норвегії та, навіть, Криму.
Іноземці цікавляться Україною, хочуть більше дізнатися про нашу культуру та історію, вивчити ази української мови.
СловОпис-онлайн - це удова платформа для навчання української мови у віртуальному просторі. Користь від проекту отримають ще й студенти-філологи, які матимуть змогу спілкуватися з іноземцями, вдосконалювати свої знання та знаходити нових друзів.

Тамара Куцай, Ангеліна Ломакіна