Ви тут: Головна Про нас Події В.Кличко: «Інколи фотоапарат - найсильніша зброя»

В.Кличко: «Інколи фотоапарат - найсильніша зброя»

«Шлях до свободи» - виставка фотографій, яку відкрили в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Почесну стрічку розрізали Київський міський голова Віталій Кличко та ректор Університету Віктор Огнев`юк.
Автор виставки - старший викладач кафедри журналістики та нових медіа Гуманітарного інституту Андрій Сніжко. Він з перших днів Майдану підтримував євроінтеграційні прагнення українців, а згодом захищав Батьківщину в зоні АТО. Експозиція налічує майже 50 робіт про життя на бойові будні бійців на Сході України.

«Мета виставки – передати емоційний стан людей, які перебувають в зоні АТО, той унікальний людський потенціал, з яким ми обов'язково змінимо Україну», - зазначив А.Сніжко.
В той же час, В.Кличко подякував автору за фоторозповідь про життя на Сході. При цьому він підкреслив, що «інколи фотоапарат може бути кращою зброєю, ніж автомат». Автор виставки отримав з рук мера ікону Архангела Михаїла – покровителя військових та борця проти усілякого зла. В свою чергу, В.Огнев`юк вручив автору експозиції почесну відзнаку Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ви тут: Головна Про нас Події В.Кличко: «Інколи фотоапарат - найсильніша зброя»