Ви тут: Головна Про нас Події Грінченківці підтримали «Пробіг під каштанами»

Грінченківці підтримали «Пробіг під каштанами»

Вже традиційно Київський університет імені Бориса Грінченка виступає  партнером волонтерського руху благодійного «Пробігу під каштанами». Понад 50 студентів Університету працювали на реєстрації, в медіа-зоні, в зоні “Старт/Фініш” та допомагалт підтримувати громадський порядок.

Нагадаємо, що «Пробіг під каштанами» – наймасовіша спортивно-благодійна акція в Україні. Проходить щорічно, починаючи з 1993 року, в День Києва (остання неділя травня). Зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардиології та кардіохірургії МОЗ України. За час підтримки Центру учасники «Пробігу під каштанами» купили і передали лікувальному закладу обладнання та витратні матеріали, на загальну суму понад 2 150 000 гривень.

Враженнями від пробігу поділився ведучий заходу Андрій Доманський

Ви тут: Головна Про нас Події Грінченківці підтримали «Пробіг під каштанами»