Ви тут: Головна Про нас Події Україна та Фінляндія будуть створювати викладачів нового зразка

Україна та Фінляндія будуть створювати викладачів нового зразка

Українські та фінські спеціалісти будуть створювати викладачів- тренерів нового зразка. Про це йшлося під час візиту делегації фінського університету Тампере до Київського університету імені Бориса Грінченка. Захід проходив в рамках Науково-практичного семінару «Експерти, консультанти, управлінці сфери освіти: міждисциплінарні підходи до підготовки» 28-29 травня 2015 року.

Фінська делегація у складі професора університету Тампере, групи досліджень вищої освіти та школи менеджменту Сеппо Хьолтя, доктора університету Тампере, групи досліджень вищої освіти та школи менеджменту Вуокко Кохтамекі та представника фінського вузу Юлії Шумілової завітала в гості до Навчально-виробничого комплексу «АстудіЯ» .

Завідувач Астудії Мар`яна Ангелова провела екскурсію та розповіла про навчання студентів теле- та радіо журналістиці.

Гості поділилися своїми враженнями та розповіли про систему вищої освіти Фінляндії.

Як зазначив Сеппо Хьолтя, головною складовою діяльності фінських університетів є міжнародне співробітництво. Саме тому важливим є розвиток підготовки спеціалістів з адміністрування та менеджменту у вищих навчальних закладах світу.

В свою чергу, Вуокко Кохтамекі розповіла про впровадження міжнародних програм та принципи підготовки спеціалістів з проведення тренінгів.

Також в рамках візиту біло підписано Меморандум про наміри між Київським університетом імені Бориса Грінченка та фінським університетом Тампере.