Ви тут: Головна Про нас Події "Один день одного журналіста" - тренінг в Астудії!

"Один день одного журналіста" - тренінг в Астудії!

Юні журналісти з різних куточків України завітали до Київського університету імені Бориса Грінченка. Майбутні медійники ознайомилися з роботою Навчально- виробничого комплексу «АстудіЯ». Захід відбувся в рамках ХІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», який проходить у Києві 22-24 травня 2015 року.

Співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Яна Бакун, Тетяна Даценко та Наталія Горбенко ознайомили гостей з Університетом, провели екскурсію навчальним корпусом та надали профорієнтаційну консультацію щодо вступу у 2015 році. Завідувач кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Галина Горбенко, старший викладач кафедри Віктор Шиян та студентка першого курсу Дарія Пічкур розповіли гостям про особливість та унікальність підготовки за напрямами «Реклама та зв’язки з громадськістю» та «Видавнича справа і редагування» саме в нашому Університеті. А також про фестивальну діяльність студентів та активне залучення до навчального процесу закордонних професорів та вітчизняних практиків.

Відкрив таємниці професії та окреслив основні тенденції розвитку журналістики в сучасному світі доцент кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук Юрій Нестеряк.

Завідувач НМЦ тележурналістики Мар`яна Ангелова провела екскурсію по Астудії та розповіла про основні проекти, над якими працюють студенти. Зокрема, мова йшла про інтерактивний проект «СловОпис» - віртуальний словник цікавих рідковживаних українських слів, презентація яких відбувається у вигляді коротких відеоблогів. Гості пройшли тренінг «Одного разу, один журналіст». Майстер-клас провели студенти-астудійці, ведучі «СловОпису» Руслана Костур та Сергій Яценко, а також Вікторія Герасименко та Іванна Бітківська. Вони на власному прикладі показали свою креативність та артиcтизм, без чого неможливо уявити сучасного медійника. Розповідь про «Одного разу, один журналіст» створювали разом. Юні гості побували в кадрі, де кожен відчув себе у ролі справжнього журналіста.