Ви тут: Головна Про нас Події На Родинному святі весело було всім

На Родинному святі весело було всім

Гарно повеселилися гості, студенти та викладачі на Родинному святі у Київському університеті імені Бориса Грінченка, якевідбулося 15 травня 2015 року.

Розваги були на кожен смак. Студенти Педагогічного інституту нашого університету ознайомили наймолодших гостей, учнів 2-го класу 252-ої Київської школи, з традиціями української хореографії. Інші гості отримали уроки оригамі, ліпили з глини та грали в різноманітні ігри. Багатьох притягувало до себе «Дерево дружби», яке було зображено на великому аркуші паперу. Бажаючі мали змогу залишити на ньому відбиток своєї долоні.

Час провели весело та емоційно.

Як зазначила проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Таїсія Бєлофастова, Родинне свято проходить в рамках «Грінченківської весни» соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Ви тут: Головна Про нас Події На Родинному святі весело було всім