Ви тут: Головна Про нас Події ВІКТОР ОГНЕВ`ЮК: « Завдання сучасного педагога – навчити користуватися знаннями»

Завдання сучасного педагога – навчити користуватися знаннями, а не просто передавати їх. На цьому наголосив ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев`юк під час Міжнародної науково-практичної конференції «Компетентнісно зорієнтована освіта: якісні виміри».

«Ми звикли до того, що вчитель дає учням готові висновки, а потрібно, щоб учні самі до цього дійшли. Час змінює підходи. Є конфлікт між новим поколінням і педагогами. Сьогодні знань дуже багато. Тому завдання сучасного педагога - навчити дітей ними користуватися, а не передавати їх», - вважає професор.

Учасники зібрання провели науковий дискурс «Розвиток вищої освіти в Україні та Польщі: від національних традицій до європейських стандартів» за участю зарубіжних колег.

Ректор Вищої педагогічної школи Спілки Польський вчителів професор Стефан Мешальський виділяє дві глобальні проблеми вищої школи. Це підвищення якості освіти та співпраця з роботодавцями. Але пропонує не розглядати вищу освіту лише в аспекті забезпечення ринку праці фахівцями.

Конференція організована Київським університетом імені Грінченка, за сприяння Вищої педагогічної школи Спілки польських вчителів (м.Варшава, Республіка Польща) та Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка.

В рамках заходу також відбулося нагородження грамотами студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, Всеукраїнської студентської олімпіади 2014-2015 н. р. та їхніх наукових керівників.