Ви тут: Головна Про нас Події АСТУДІЯ ЗАПУСТИЛА ІНТЕРАКТИВНУ АУДИТОРІЮ

АСТУДІЯ ЗАПУСТИЛА ІНТЕРАКТИВНУ АУДИТОРІЮ

АстудіЯ в рамках Днів Науки презентувала нову форму навчання. З допомогою інтерактивної аудиторії учасники заняття мали змогу побачити знімальний процес з середини. Студенти першого курсу спеціальності «Журналістика» спостерігали за багатокамерною зйомкою в режимі прямого ефіру, поціновували та критикували колег. А викладач з телевиробництва Маряна Ангелова виправляла помилки просто під час запису.

Перший науковий студентський телеквест «ЛІТ-project» проходить випробування на міцність. Його мета – зробити наукове дослідження цікавим, а його результати показати на екрані у формі телепередачі. Сьогодні в студії записували вже другу програму – «Гоголь. Птах рідкісний». За правилами гри чотири команди презентували тези свого наукового дослідження. Так, Ангеліна Ломакіна та Світлана Калантиренко за доказами поїхали до Ніжина і вони стверджують, що Микола Гоголь не лише російський письменник. «Гоголь – українець», - переконані дівчата.

Візуалізована презентація тези повинна тривати не довше 10 хвилин. І практично всі гравці вклалися в цей регламент. Далі виступи команд будуть оцінювати експерти-літературознавці та самі глядачі. АстудіЯ планує створити окрему сторінку для глядацького інтернет-голосування. Ознайомитися з правилами гри можна тут…. А долучитися, зареєструвавшись в студентського продюсера проекту Валентини Коцюби. Попереду дослідження особистості Василя Симоненка та Михайла Коцюбинського.

Першу програму про багатогранну особистість патрона нашого університету Бориса Грінченка можете знайти на каналі Астудія університету Грінченка. Долучайся!

Ви тут: Головна Про нас Події АСТУДІЯ ЗАПУСТИЛА ІНТЕРАКТИВНУ АУДИТОРІЮ