Ви тут: Головна Про нас Події "Абзац!" в Київському університеті імені Бориса Грінченка

"Абзац!" в Київському університеті імені Бориса Грінченка

"Сухі новини - вже не цікаво. Людям потрібні емоції. Необхідно не лише інформувати людей, а й розважати", - зазначив відомий журналіст, креативний продюсер і ведучий проекту "Абзац!" на Новому каналі Михайло Шаманов. Під час майстер-класу "Як побудувати кар'єру в медіа" зі студентами Київського університету імені Бориса Грінченка він поділився власним журналістським досвідом та розповів як потрапив в медіа-сферу.

Журналістом можна працювати і без фахової освіти. Головне - практика і досвід. Сучасна журналістика стрімко змінюється. Класична схема подачі новин трансформується у новий формат, який має відображати людські емоції.