Зустріч з абітурієнтами

НАЙКРАЩЕ - ЗАПРОСИТИ ДРУЗІВ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І ЗАЛИШИТИ ЇХ НАЗАВЖДИ

Вже за декілька років з’явиться нова велика когорта дипломованих спеціалістів, а поки вони – абітурієнти. Так Гуманітарний інститут запросив на свій день народження одинадцятикласників школи №256, щоб допомогти їм зорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Бо, як повідомила методист відділу доуніверситетської підготовки Київського університету імені Бориса Грінченка Світлана Наумович, цьогорічні абітурієнти не надто добре орієнтуються у вступній кампанії. «Щодня на нашу пошту надходить від п’яти до п’ятнадцяти листів, чимало і дзвінків. Майбутні студенти часто запитують вартість навчання, напрями та спеціальності, цікавляться вимогами до сертифікатів та правилами вступу. Нині бакалаврат університету налічує більше 30 спеціальностей та напрямів підготовки» – розповідає методист.
Цьогоріч ВНЗ України висунули кардинально нові правила прийому, де основний акцент – на профільному предметі. Тому кафедра української мови організувала зустріч, на якій абітурієнти дізналися про історію Університету, про розмаїття інститутів та спеціальностей, а також згадали про… історію української мови! Заговорили про мову, щоб черговий раз нагадати молоді про своє, рідне, українське.

Текст: Дар’я Ященко ЖУРб-1-11-4.Од

Фото: Наталя Вечеровська ЖУРб-1-13д