Ви тут: Головна Про нас Події Круглий стіл «Методики і методологія дослідження германських і романських мов»

Круглий стіл «Методики і методологія дослідження германських і романських мов»

УНІВЕРСИТЕТ ТВОРИТЬ НАУКУ!

У цьому переконалися учасники круглого столу «Методики і методологія дослідження германських і романських мов», що відбувся в рамках Дня Гуманітарного інституту.
Учасники круглого столу обговорювали актуальні питання дискурсології: діалогічний, драматургічний, комунікативний дискурси. Зокрема останній розглядався на прикладі приватного листування раньоанглійського періоду - часів Вільяма Шекспіра. Також науковці кафедри германської та романської філології обговорювали проблеми історичної англістики, яка займається вивченням історичних пам’яток писемності середньоанглійської та ранньоанглійської мови.
«Кооперація, обмін студентами, участь у різних програмах і запозичення досвіду роботи західних університетів, безумовно, позитивно пливає на розбудову системи освіти і науки в Україні», - зазначила доктор філологічних наук, професор Ізабелла Буніятова.

Текст: Кришньовська А.

ЖУРб-1-11-4.Од